Кой според вас ще стане шампион на България
#31 Removed user 12.01.2013 23:07
seagull
10 Posts

:)

#32 Removed user 28.01.2013 12:23
Flaming hot cheetos
134 Posts

само ЦСКА!!!

#33 Removed user 28.01.2013 21:02
Huns
28 Posts

ЦСКА ще е шампион !!! А оная зган от разград ако не си купят пак всичко никакъв шанс

#34 Removed user 29.01.2013 12:10
Spitfires
3087 Posts

101% шампиона ще е Разград, вижда се, че всичко става с пари, а и са с класи над останалите отбори... Имат лесна програма и просто дори ще им падне нивото на момчетата като играят в БГ п-во...

Левски е в трагично положение и има много трудна програма през втория полусезон и ще се опита да защити вечната си 2 позиция...

ЦСКА е ясно положението с задколисните игри на боклуците и оправлението в държавата за сега! "Титаните" ще се опитат да спечелят Купата на България за да замажат очите на хората и това ще е...

Литекс не са лош отбор, но там политиката на отбора е друга и едва ли ще постигнат нещо повече от борба за Купата на България класиране в Лига Европа...

Ботев Пловдив.... много симпатичен отбор и много добре се работи там... Феновете им са навсякъде с тях, за което едно голямо (bow) ! Силите ще са им до класиране в Лига Европа.

===

Искам само да попитам какви са тея 13 объркани орица, които са гласували ,че шампион ба България може да е Ботев, Моината, Етър, Берое, Локо Сф, Черно Море, Славия, Локо Пловдив, Черноморец...

Нека да започва първенството и всеки , който обича футбола и иска да изкаже мнение или каквото и да било - ПО СТАДИОНИТЕ!!!

(beer) (d) (beer) (d)

#35 Patience is over 29.01.2013 13:57
Patience is over
74 Posts
Since 22.05.2007

Аз съм от Разград и мисля, че наистина Лудогорец играе доста добре, сравнено с останалите ни тимове. Иначе симпатизирам и на ЦСКА, но там нещата са голям батак, от който няма да има скоро оправия. Още повече не съм убеден, че Йешич е точния човек, но това е друга тема. Левски не са за подценяване въпреки всичко. Ще правят, ще струват, но ще са в битката до последно и не се знае кой къде ще сгреши. Ботев правят нещо хубаво и там тепърва ще има резултат. Този сезон едва ли, но другия ще са още по-силни. (beer)

#36 Removed user 29.01.2013 14:15
BatIcho
252 Posts

Попронцип не гледам Български футбол защото за мен в България няма футбол но съм съгласен с последните 2 изказвания също така се радвам че има още един човек от Разград който играе във шампиони

#37 Removed user 29.03.2013 11:48
Purple meanies
4 Posts

Цска!(y)

#38 Removed user 30.03.2013 20:22
CSKAMAIUMRE
1579 Posts

Литекс постепенно се приближава до първото място, така че те не са за отписване. ;)